interlang   BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG  
UL. KILIŃSKIEGO 5/8A  
81-386 GDYNIA      
interlang  504 152 974      
interlang   BIURO@INTERLANG.PL       interlang  ENGLISH interlang  DEUTSCH
interlang   BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG   UL. KILIŃSKIEGO 5/8A   81-386 GDYNIA       interlang  504 152 974       interlang   BIURO@INTERLANG.PL       interlang  ENGLISH interlang  DEUTSCH
interlang

Zapraszamy do czytania!

Kiedy warto korzystać z tłumaczenia szeptanego?

Marzec 3, 2021

Żyjemy w “globalnej wiosce”. W obecnych czasach niemal każdego dnia stykamy się z językami obcymi - zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Choć pewnych języków uczyliśmy się w szkole i pamiętamy podstawowe zwroty, są sytuacje, w których musimy skorzystać z profesjonalnego tłumaczenia. Są to najczęściej sprawy zawodowe czy urzędowe, kiedy doświadczony tłumacz staje się nieodzowny w załatwieniu pewnych spraw. Istnieją jednak różne rodzaje tłumaczeń, a jednym z nich jest tłumaczenie szeptane. Czym ono jest i kiedy warto z niego skorzystać?

Więcej

Różnica między tłumaczeniem symultanicznym a konsekutywnym

Luty 4, 2021

Jednymi z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń dla osób przekładających z języków obcych, są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne. Czym one się różnią oraz jakich umiejętności wymagają od osób, które je wykonują?

Więcej

Na czym polega tłumaczenie konsekutywne?

Styczeń 22, 2021

Tłumaczenie konsekutywne należy do grupy tłumaczeń ustnych. W przeciwieństwie do tłumaczenia symultanicznego polega tłumaczeniu wypowiedzi w przerwach, które robi mówca.

Więcej

Witamy na blogu!

Styczeń 18, 2021

Został on stworzony, żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej
Copyright © interlang 2020. All Rights Reserved
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem