interlang   BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG  
UL. KILIŃSKIEGO 5/8A  
81-386 GDYNIA      
interlang  504 152 974      
interlang   BIURO@INTERLANG.PL       interlang  ENGLISH interlang  DEUTSCH interlang  ITALIANO
interlang   BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG   UL. KILIŃSKIEGO 5/8A   81-386 GDYNIA       interlang   504 152 974       interlang   BIURO@INTERLANG.PL       interlang  ENGLISH interlang  DEUTSCH interlang  ITALIANO
interlang
interlang

Lider na rynku tłumaczeniowym – wizja i misja INTERLANG

W naszej pracy dążymy do tego, aby stać się liderem na rynku tłumaczeniowym. Naszą wizją jest ciągły rozwój w obranym kierunku, dzięki czemu będziemy mogli podejmować współpracę z największymi i najbardziej prestiżowymi firmami w Polsce i Europie. Rzetelne, profesjonalne tłumaczenia postrzegamy jako misję. Chcemy pomagać klientom poprzez tłumaczenie na dowolny język w krótkim terminie, z wyższą niezawodnością niż jakiekolwiek inne biuro tłumaczeń. Sukces naszych klientów jest bowiem naszym sukcesem.

interlang

Jakimi wartościami kierujemy się w naszej firmie?

Od wielu lat niezmiennie kierujemy się wartościami, które uważamy za najważniejsze w naszej działalności: szacunkiem, uczciwością, otwartością na współpracę, profesjonalizmem, chęcią rozwoju oraz lojalnością. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nie tylko osiągniemy pozycję lidera na rynku tłumaczeniowym, ale także przyczynimy się do rozwoju współpracujących z nami firm i licznych sukcesów naszych klientów.

Bezpłatna wycena

Posiadasz dokument do przetłumaczenia? Nie wiesz ile mogłoby to kosztować?
Wyślij go do nas a dokonamy bezpłatnej wyceny usługi!

Bezpłatna wycena

Posiadasz dokument do przetłumaczenia? Nie wiesz ile mogłoby to kosztować?
Wyślij go do nas a dokonamy bezpłatnej wyceny usługi!

Nasze wartości

Szacunek

Szanujemy siebie nawzajem oraz naszych partnerów biznesowych. Do każdego klienta podchodzimy z otwartością, zrozumieniem oraz poszanowaniem jego praw.

Uczciwość

W naszej pracy kierujemy się uczciwością. Postępujemy zgodnie z ustaleniami i bezwzględnie przestrzegamy zasad etycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze wywiązywać się z danego słowa.

Współpraca

W naszej firmie działamy jako zespół, jednocześnie szanując zdanie każdego z pracowników. Świadczymy usługi współdziałając z naszymi klientami. Chętnie przyjmujemy i doceniamy uwagi, mające na celu wprowadzanie pozytywnych zmian.

Profesjonalizm

Postępujemy zgodnie z maksymą: „Najpierw zrób coś, potem zrób to lepiej, potem lepiej i szybciej – wtedy możesz nazywać się profesjonalistą”.

Rozwój

Dążąc do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu oferowanych usług, dbamy o nieustanny rozwój naszej firmy i zatrudnionych w niej pracowników. Rozwijamy nasz potencjał poprzez zapoznawanie się z kierunkową literaturą oraz uczestnictwo w szkoleniach. Naszym drogowskazem i jednocześnie drogą, którą podążamy jest „7 Nawyków Skutecznego Działania” stworzonych przez Stephena R. Covey'a.

Lojalność

W naszej codziennej pracy obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Jesteśmy lojalni w stosunku do innych i tego też oczekujemy wobec nas.
Witamy! Welcome! Willkommen! Velkommen! Välkommen! Привет! ترحيب! Vítejte! Dobrodošli! Tervetuloa ! Hoşgeldin! Üdvözöljük!
Copyright © interlang 2020. All Rights Reserved
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem