BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG  
UL. KILIŃSKIEGO 5/8A  
81-386 GDYNIA      
  504 152 974      
  BIURO@INTERLANG.PL        ENGLISH
  BIURO TŁUMACZEŃ INTERLANG   UL. KILIŃSKIEGO 5/8A   81-386 GDYNIA         504 152 974         BIURO@INTERLANG.PL        ENGLISH

Nasza misja

Pomagać każdemu klientowi poprzez tłumaczenie na dowolny język w krótkim terminie, z wyższą niezawodnością niż każde inne biuro tłumaczeń.

Nasza wizja

Chcemy być postrzegani jako lider na rynku tłumaczeniowym, który obsługuje największe i najbardziej prestiżowe firmy w Polsce i Europie.

Bezpłatna wycena

Posiadasz dokument do przetłumaczenia? Nie wiesz ile mogłoby to kosztować?
Wyślij go do nas a dokonamy bezpłatnej wyceny usługi!

Bezpłatna wycena

Posiadasz dokument do przetłumaczenia? Nie wiesz ile mogłoby to kosztować?
Wyślij go do nas a dokonamy bezpłatnej wyceny usługi!

Nasze wartości

Szacunek

Szanujemy siebie nawzajem oraz naszych partnerów biznesowych. Respektujemy prawa innych.

Uczciwość

Jesteśmy spójni wewnętrznie w naszej pracy kierując się zasadą: „robimy to, co mówimy”. Wywiązujemy się z danego słowa i przestrzegamy zasad etycznych.

Współpraca

Działamy jako zespół jednocześnie szanując zdanie każdego z nas. Dostarczamy usługi współdziałając z naszymi klientami. Chętnie przyjmujemy uwagi mające na celu wprowadzanie pozytywnych zmian.

Profesjonalizm

Postępujemy zgodnie z maksymą: „Najpierw zrób coś, potem zrób to lepiej, potem lepiej i szybciej – wtedy możesz nazywać się profesjonalistą”

Rozwój

Dążąc do osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu naszych usług, dbamy o nasz nieustanny rozwój. Chcemy rozwijać nasz potencjał poprzez zapoznawanie się z kierunkową literaturą oraz uczestnictwem w szkoleniach. Naszym drogowskazem i jednocześnie drogą, którą podążamy jest 7 Nawyków Skutecznego Działania stworzonych przez Stephena R. Covey'a.

Lojalność

W naszej codziennej pracy obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Jesteśmy lojalni w stosunku do innych i tego też oczekujemy wobec nas.
Witamy! Welcome! Willkommen! Velkommen! Välkommen! Привет! ترحيب! Vítejte! Dobrodošli! Tervetuloa ! Hoşgeldin! Üdvözöljük!
Copyright © interlang 2015. All Rights Reserved